FORMICA - HPL fasadams

Kompanija Formica yra viena iš pasaulyje pirmaujančių HPL (aukšto slėgio laminatai) gamintojų.
Aukštos kokybės laminatas Formica® plačiai naudojama paviršiaus apdailos medžiaga. Tvirtas ir patikimas paviršius, reikalauja minimalios priežiūros ir puikiai atrodo daugelį metų. Ši medžiaga yra plačiai pritaikoma: išorinių bei vidinių sienų apdailai, durims, baldams, balkonų pertvaroms, tvoroms ir t.t.
Aukšto slėgio laminatas (HPL) sudarytas iš kelių sluoksnių: išorinis sluoksnis - dekoratyvinis popierius, įmirkytas su melamino derva, vidiniai sluoksniai – Kraft popieriaus lakštai impregnuoti fenolio dervomis. Šis popieriaus „sumuštinis“ yra suspaudžiamas aukštu slėgiu aukštoje teperatūroje ir taip gaunamos aukštos kokybės HPL ploštės.
Aukšto slėgio laminatai (HPL) gali būti kelių apdailos paviršių, matmenų ir daug įvairių spalvų.

Produkcijos dizainas ir kūrimas
Kompanija Formica turi ilgą istoriją kuriant ir projektuojant naujus produktus. Net šiandien ši tradicija yra Formica filosofija.
Formica glaudžiai bendradarbiauja su pasaulinėmis projektavimo, gamybos ir rinkodaros kompanijomis. Būtent šis bendradarbiavimas skatina Formica kurti naujus produktus ir dizainus prisitaikant prie dabartinės vartotojų paklausos, taip pat sėkmingai kurti ateities produktus.
Formica nuolat informuoja naujus ir esamus klientus apie produktcijos naujoves, įtraukia vartotojus į naujų produktų gamybą inicijuodami kūrybinius konkursus. Tokie veiksmai yra neišsenkantis šaltinis kuriant ateities vizijas.
 

VIVIX

VIVIX® fasadinės plokštės
SandoraGroup